Osobní a skupinové tréninky

Nabízíme osobní a skupinové tréninky pod vedením zkušených trenérů v Plzni, v ulici Otýlie Beníškové, ve fitnessu Mark gym. Individuální přístup ke každému klientovi zajišťuje maximum s ohledem na jeho zdravotní stav a fyzické možnosti. Každý klient projde vstupním tréninkem, ve kterém se řeší osobní preference a diagnostika těla pro správně nastavený vývoj tréninku.
Ve VacuShape cíleně spálíte tuky a předejdete riziku křečových žil a otoku nohou.

Trenér - Marek
Jsem osobní trenér s dlouholetou zkušeností, díky které jsem přišel na to že jediné, co je ve cvičení důležité je zdravý a funkční pohybový aparát. Rád vám pomohu k dosažení vašich osobních cílů, od hubnutí, přes bolesti zad, zlepšení výkonnosti či nabírání svalové hmoty.
Trenérka - Marci
O cvičení a zdravý životní styl se zajímám již dlouhou dobu. Prošla jsem si všemožnými extrémy ve stravě i cvičení, ale pochopila jsem, že tudy cesta dlouhodobě nevede. Našla jsem balanc v jídle i cvičení pro fit a funkční tělo a ráda předávám zkušenosti dál, aby se i ostatní mohli cítit dobře ve svém těle. Zaměřuji se na on-line výživové poradenství, kruhové i osobní tréninky.

Služby

Ceník

Hodinový osobní trénink 690,-
Dvojice 450,- / osoba
Skupina 3 + 350,- / osoba
Vacu shape 300,- / 30min
Vacu shape - 10 tréninků 2 900,-
* pokud bude potřeba zrušení tréninku, tak do 12h před jeho začátkem, pokud tomu tak nebude, trénink musí být zaplacen 100% / platí i pro Vacu shape

Kontakt

Otevírací doba:

Po:

12:00 - 18:00

Út - Pá:

8:00 - 18:00

So - Ne:

zavřeno

Kontaktujte nás:

* - povinné údaje